XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2013-01-09

Już w najbliższą niedzielę - 13 stycznia 2013 roku XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP gra pod hasłem: „DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW". Informacje odnośnie przebiegu XXI Finału WOŚP we Wrocławiu możecie znaleźć na stronie WROCŁAWSKIEGO SZTABU WOŚP. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli chodzi o Militarnych Wrocław i naszych Przyjaciół, to zamierzamy spotkać się o godzinie 13 na parkingu przy Braci Gierymskich we Wrocławiu (obok Parku Linowego). Następnie kolumną pojazdów chcemy przejechać przez miasto i pojawić się koło godziny 14.00 na wrocławskim Rynku. W tym roku zaprezentujemy m.in. pojazd opancerzony BRDM – 2, a także „lżejsze" od niego Dodge, Kubelwagena, Uaza, czy Gaza. Oczywiście, część załóg, wystąpi w historycznych mundurach.

Jeżeli jesteście ciekawi, co Militarni Wrocław i nasi militarni Przyjaciele robili podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy do przeczytania i oglądnięcia zdjęć na naszej stronie: XX FINAŁ WOŚP .

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!