Wielki Piknik Majowy - Leszno

Miniony weekend spędziliśmy w Lesznie, na Wielkim Pikniku Majowym, odbywającym się pod hasłem „Rodzina – Technika – Bezpieczeństwo". Organizatorem imprezy był CIESIÓŁKA AUTO GROUP, autoryzowany dealer i serwis marek: Ford, Skoda i Volkswagen.

W programie imprezy były prezentacje nowości w/w marek, dni otwarte serwisu, atrakcje dla dzieci, zlot motocykli i nasza skromna wystawa. Dla nas była to kolejna okazja do zaprezentowania i pochwalenia się naszymi maszynami i wyposażeniem. Nie lada okazją była możliwość zwiedzenia i podpatrzenia pracy nowoczesnego, profesjonalnego serwisu na światowym poziomie. Serwisu oferującego kompleksową obsługę pojazdu – od drobnych napraw czy przeglądów po usługi blacharsko – lakiernicze, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Jako, że wszyscy mamy do czynienia z mechaniką – jedni zawodowo, inni amatorsko, – zatem ciekawi zajrzeliśmy w każdy kąt. Nie oparliśmy się nawet pokusie wjechania na stację diagnostyczną BRDM-em, który to dzielnie badania przeszedł, na co mamy stosowne zaświadczenie – jakby, kto pytał :)

Miło było nam gościć na tak sympatycznej imprezie, mamy nadzieję, że nie po raz ostatni. Dziękujemy za możliwość zaprezentowania naszej skromnej wystawy, a także za miłe przyjęcie i możność podejrzenia od środka pracy serwisu.