XXII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

2014-01-08 20:00

Już w najbliższą niedzielę - 12 stycznia 2014 roku :

      XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

HASŁO: NA RATUNEK

NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

Co zamierza zakupić Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z zebranych w tym roku środków możecie przeczytać na głownej stronie WOŚP. Informacje odnośnie przebiegu XXII Finału WOŚP we Wrocławiu możecie znaleźć na stronie WROCŁAWSKIEGO SZTABU WOŚP. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli chodzi o Militarnych Wrocław i naszych Przyjaciół, to jak co roku, zamierzamy spotkać się o godzinie 13 na parkingu przy Braci Gierymskich we Wrocławiu (obok Parku Linowego). Następnie kolumną pojazdów chcemy przejechać przez miasto i pojawić się koło godziny 14.00 na wrocławskim Rynku. Będą oczywiścei historyczne pojazdy wojskowe, a część z osób wystąpi w historycznych mundurach.

Jeżeli jesteście ciekawi, co Militarni Wrocław i nasi militarni Przyjaciele robili podczas wcześniejszych Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy do przeczytania i oglądnięcia zdjęć na naszej stronie: XXI FINAŁ WOŚP, XX FINAŁ WOŚP , XIX FINAŁ WOŚP. Zapraszamy także do galerii, gdzie jet jeszcze więcej zdjęć z tych wydarzeń, niż przy podlinkowanych relacjach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!